Ankara Siteler Alüminyum Kapak Sistemleri | ALKASİS Alüminyum Kapak Sistemleri | Siteler Ray Kapak

Kurumsal

Hakkımızda

Alkasis, alüminyum çerçeve kapaklar, raylı kapak sistemleri, sürgü sistemleri ve mobilya aksesuarları üretir. Yılların tecrübesiyle içinde bulunduğumuz mobilya sektörü içinde gelen talepleri müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesi bilinciyle karşılamaya çalışmaktayız.Çeşitli tasarım, üretim ve kurulum konusunda, kurulduğu günden bu yana edindiği tecrübeyle müşterilerine en isabetli mobilya kombinasyonu ve ahşap tasarımlarını seçme konusunda hertürlü çalışmayı yapmaktayız.Proje başlangıcından ürünlerin teslim anına kadar takip ve satış sonrası hizmette müşteri menfaatlerini gözetmeyi ilke edinmiş bulunmaktayız.

 

2006'dan günümüze...

   Her geçen gün, her yeni teknoloji, her yeni proje, alüminyum sektöründe tecrübemizi sağlamlaştırmış ve bunun sonucu olarak kendimize güvenimizi pekiştirmiştir.

En Güzel ve En Kaliteli ürünleri, En Hesaplı fiyatlara siz değerli müşterilerimize satışını ve satış sonrası hizmetlerini sağlamaktır.Türkiye'nin En Yeni ve En İddialı Alüminyum Fiyatları sloganıyla siz değerli müşterilerimize mobilyalarda kullanış rahatlığı, modern çizgileri en hesaplı fiyata sunmaktayız.Rahatlık ve görsel anlamda zevkinizi yansıtacak uygun ürünleri geliştirmek, hedef pazarda liderliği yakalamak ve sürekliliği sağlamaktır.Rahat ve sağlıklı mobilyalarının vazgeçilmez olan alüminyumu en hesaplı fiyata pazarlamayı hedefleyen temel prensibimiz doğrultusunda, tüm müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak.Çalışanlarımızın sağlığını ve güvenliğini ön planda tutarak iş süreçlerini iyileştiren, ilgili kanun ve mevzuatlara saygılı, sosyal sorumluluklarının bilincinde bir kuruluş olmak.

 

Raydolap

 Yatak odanızda daha fazla yer açmak için giyinme odası yapabilirsiniz.Giyinme odaları sayesinde çanta, ayakkabı, vs.eşyalarınızı kolay bulunabilir olmasını sağlayabilirsiniz.Ayrıca bu sayede eşyalarınızın kırışmamasını sağlamış olursunuz.Raylı dolap sistemlerini kullanarak şık ve kullanışlı bir giyinme odasına sahip olabilirsiniz.Giyinme odanızın rengini ve iç tasarımını dilediğiniz şekilde yapabilirsiniz.

 

Raydolap Sistemlerinde Alüminyum Kapak

  1. Alüminyum kapak hafiftir
  2. Alüminyum kapak, hava şartlarına, yiyecek maddelerine ve günlük yaşamda kullanılan pek çok sıvı ve gazlara karşı dayanıklıdır.
  3. Alüminyum kapağın yansıtma kabiliyeti yüksektir.Gümüş beyaz renginin bu özelliğe olan katkısı ile beraber gerek iç gerekse dış mimari için cazibeli bir görünüme sahiptir.Alüminyumun bu güzel görünümü, anodik oksidasyon gibi uygulamalar ile uzun müddet korunabilir.
  4. Alüminyum kapak elastik bir malzemedir.Bu nedenle ani darbelere karşı dayanıklıdır.Ayrıca, dayanıklığı düşük sıcaklarda azalmaz.

(Çeliklerin, düşük sıcaklarda ani darbelere karşı mukavemeti azalır)Günümüzdeki yeni yapılan evler genel olarak küçük yapılıyor.Evler küçük olduğu için kullanım alanlarımızı en iyi şekilde değerlendirmemiz gerekiyor.Bunun için raylı dolap yaptırmak iyi bir çözüm olabilir.Gerek yata odası, gerek oturma odası, gerekse mutfaklar oldukça iyi bir çözümdür.Mekanınıza, zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre ray dolap sistemlerini yaptırabilirsiniz.Ray dolap sistemleri farklı renk, desen ve modellerde kişiye özel olarak tasarlanabilmektedir.

 

www.alkasis.net - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. - www.raylikapak.com